Prasa

Podczas całego okresu działalności pracowni ukazało się wiele artykułów i publikacji dotyczących naszej działalności. Udzieliliśmy w tym czasie wiele wywiadów oraz braliśmy udział w programach telewizyjnych i radiowych. Często na nasze zdanie powoływali się dziennikarze opisujący bieżące problemy dot. polityki przestrzennej różnych miast i ich okolic.

Publikacje o firmie, o nas i naszej działalności projektowej znalazły się także w prasie zagranicznej.

Warto tu tez wspomnieć o publikowanej przez okres czterech lat liście rankingowej najlepszych pracowni architektonicznych w Polsce w tygodniku WPROST. Pracownia BAUM, KWIECIŃSKI-Architekci, znalazła się tam w gronie dwudziestu najlepszych.

W roku 1997 wg wydawnictwa Bertelsmann nasza pracownia znalazła się na I miejscu wśród najczęściej wymienianych w prasie fachowej w Polsce w tym właśnie roku, otrzymując Nagrodę Prasowa tegoż Wydawnictwa.

W latach 2012-2013 nasza pracownia była często wymieniana w prasie trójmiejskiej, ale też w POLITYCE, w kontekście toczącego się sporu pomiędzy Kurią Biskupią, a Radą Miasta i mieszkańcami, dot. wygranego przez nas konkursu na kościół p/w Jana Pawła II w Gdańsku-Łostowicach.

BK Architekci

Projekty i realizacje

Biuro

81-725 Sopot,
ul. Parkowa 24
tel./fax: +48 58 301 74 21
e-mail:zapa@zapa-architekci.pl
www:http://www.zapa-architekci.pl

Pracownia

81-838 Sopot,
ul. Niepodległości 755a
tel./fax: +48 58 765 04 69
e-mail: pracownia@bkarchitekci.pl


Copyrights © 2013 Baum & Kwieciński